PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8228}

Cinema Paradiso

Nuovo cinema Paradiso
8,1 74 358
ocen
8,1 10 1 74358
8,2 33
oceny krytyków
Cinema Paradiso
powrót do forum filmu Cinema Paradiso

Co powiedział Alfredo do Elen? bo napisy mi akurat tej, jakże istotnej kwestii nie mówią, a z włoskim ostatnio srednio u mnie :). W momencie kiedy Elene opowiada Toto, że Alfredo powiedział, że jedynym przeznaczeniem toto jest....i tu mi sie urywa.
To samo jest z tym, jak Alfredo kazał nie mówić matce niczego....jakby miało byc niczego na temat (jaki temat)?

ocenił(a) film na 10
basketball_merdak100

Sama niestety wersji reżyserowskiej nie dorwałam, ale według opis scen z 180 minutowej wersji na film. org to mówi coś takiego "Podczas rozmowy opowiadają sobie swoje historie, a Elena mówi Salvatore o tym, że szukała go w kinie, gdy on dobijał się do drzwi jej mieszkania. Wyznaje mu, że to Alfredo namówił ją, aby się z nim nie kontaktowała. Mimo że wtedy na to przystała, napisała mu wiadomość na fakturze filmu. Po wielu latach usprawiedliwia jednak zachowanie Alfredo (i tutaj po raz pierwszy mamy bezpośrednie odniesienie do tego, że Salvatore jest reżyserem), mówiąc, że gdyby zostali razem, nigdy nie nakręciłby tylu wspaniałych filmów."

ocenił(a) film na 8
kropkaaa

Dziękuję ! Kurcze, tylko troche czasu już minęło, troche zapomniałem te kwestie :) wszystkiego dobrego w nowym roku :D !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones