PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8228}

Cinema Paradiso

Nuovo cinema Paradiso
8,1 74 358
ocen
8,1 10 1 74358
8,2 33
oceny krytyków
Cinema Paradiso
powrót do forum filmu Cinema Paradiso

Mam swoją odpowiedź, jednak chętnie poznam teorie innych.

ocenił(a) film na 8
Sokrates

Takie są właśnie efekty pojawiania się dwóch różnych wersji filmu, krótkiej i długiej. W dłuższej wersji jest to wyjaśnione, gdzie główny bohater mówi o tym że żołnierz mógł żyć nadzieją przez te 99 dni i odszedł ostatniego dnia, żeby nie poczuć bólu odrzucenia. Odchodząc pozostawił sobie trochę nadziei, że mogła wyjść ostatniego dnia.

ocenił(a) film na 7
Akryl92

Chciałem obejrzeć dłuższą wersję filmu, ale sugerując się opiniami innych forumowiczów, ostatecznie nie obejrzałem. W każdym razie dzięki za wyjaśnienie.

ocenił(a) film na 9
Sokrates

Jednak wiele wątków jest w tej wersji pewnie rozwiniętych. Ten film to perełka w szambie byle jakich filmów. Więc żałuję że nie miałem pojęcia o nim wcześniej, a teraz że nie widziałem wersji rozszerzonej .

ocenił(a) film na 8
Sokrates

Jak brzmiała twoja teoria? Ja pomyślałem sobie, że ziomek po takim wyczerpującym zadaniu pomyślał sobie, że jeżeli ta zdzira kazała mu tak cierpieć i nie zlitowała się przez te dni nad nim, to może nie jest to dziewczyna warta takiego wysiłku i niech się goni.

ocenił(a) film na 7
georgeAzbest

Moja była raczej zbliżona do teorii Akryl92.

georgeAzbest

Moja interpretacja była dokładnie taka sama - tylko kobieta kompletnie pozbawiona serca i niezdolna do miłości byłaby w stanie przez tyle czasu pozostać obojętna patrząc na cierpienie... Choć ten strach przed bólem odrzucenia jak teraz czytam również brzmi bardzo prawdopodobnie.

ocenił(a) film na 8
Inesita

Nie traktuj mojego pomysłu poważnie. To takylko żart romantyka , który ukrywa się pod maską cynika, bo w głębi duszy też cholernie boi się odrzucenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones