PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8228}

Cinema Paradiso

Nuovo cinema Paradiso
8,1 74 358
ocen
8,1 10 1 74358
8,2 33
oceny krytyków
Cinema Paradiso
powrót do forum filmu Cinema Paradiso

Jestem w posiadaniu trzech wersji tego filmu. Ponieważ jeszcze go nie widziałem (sam w o nie
wierzę), proszę o poradę od czego zacząć. Wiem o czym tym film jest i że będzie mi się podobał -
wielokrotnie o nim czytałem, ale jakoś nie mogłem się za niego zabrać. Jednak te cztery godziny
trochę mnie przerażają :)
Nie chciałbym poza tym, zepsuć sobie pierwszego wrażenia, więc chyba na początek wersja kinowa?
BTW: co to za wersja, ta czterogodzinna?
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 3
tom074

stary lepiej wogole nie ogladaj tego gowna bo film jest tragiczny..... tez sie jaralem ze bedzie swietny a wyszla klapa totalne dno film slaby

ocenił(a) film na 10
sztohas

człowieku,zwiększ dawkę albo zmień lekarza!!!

ocenił(a) film na 9
tom074

Oczywiście na początek wersja kinowa, potem możesz zobaczyć dłuższe wersje i przeanalizować czy film traci czy zyskuje.
sztohas to chyba jakiś główny krytyk filmowy w naszym kraju, na miejscu FilmWebu za określenie "nie ogladaj tego gowna" pod tym filmem bym go oznaczył za niepoczytalnego i nie dawał prawa głosu, jak co szukam pracy :)

ocenił(a) film na 9
Siara_90

Zgadzam się w zupełności, nawet kliknąłem na "zgłoś nadużycie", jeśli FilmWeb nie przyjmie moich argumentów - nie ma sprawiedliwości na tym świecie!;);)

tom074

Niema chyba wersji czterogodzinnej. Pewnie masz wersję dwugodzinną, po której film leci jeszcze raz i pisze, że trwa w sumie 4 godziny.

tom074

nie ma wersji czterogodzinnej... najdłuższa to wersja reżyserska, ale nawet ona ma 173 minuty (czyli niecałe 3 h)

gdybyś mi nie wierzył, odsyłam na włoską wikipedię: http://it.wikipedia.org/wiki/Nuovo_Cinema_Paradiso

ocenił(a) film na 9
tom074

czy "w posiadaniu" znaczy na dvd? bo poszukuje tego filmu! jesli ktos chcialby odsprzedac, to chetnie kupie!!

paralyzed

W sieci jest dostępna wersja w HD , jakość bardzo dobra .

ocenił(a) film na 9
6058145

tak jak pisałam, chodzi mi o film na dvd :)

ocenił(a) film na 10
tom074

Gdyby była wersja 12 godzinna to poleciłbym Ci właśnie taką ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones