PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8228}

Cinema Paradiso

Nuovo cinema Paradiso
8,1 74 358
ocen
8,1 10 1 74358
8,2 33
oceny krytyków
Cinema Paradiso
powrót do forum filmu Cinema Paradiso

Jeśli ktoś oglądając film, zwraca uwagę tylko i wyłącznie na fabułę, to rzeczywiście może uznać
Cinema Paradiso za film nudny jak flaki z olejem. Jednak to tylko pozorne, chwilowe odczucie. Im
dłużej oglądałam, tym bardziej ogarniała mnie pasja i miłość do kina głównego bohatera
(właściwie dwóch). Urzekająca muzyka, pokazanie "kina od kuchni" i niewiarygodnie naturalny
chłopiec grający Totò - warto obejrzeć właśnie dlatego. I z miłości do kina :)

ocenił(a) film na 10
vercia_91

Dokładnie, oglądając film o tym samym sobie pomyślałam:"czy tylko miłośnikom kina spodoba się ten film?"jak dla mnie fabuła była na drugim miejscu:przede wszystkim muzyka, zajawki z filmów, plakaty największych osobowości filmu.Obraz ten zapadnie w mojej pamięci na bardzo długo.

ocenił(a) film na 10
vercia_91

w sumie to wlansie fabula o milości i klimacie jakie sprawia kino ;) wiec mylne jest mowic ze to nie czesc fabuly, bo glownie chodzilo o ta pasje, a jakies watki milosne to tylko dodatek w tym filmie no i oczywiscie glowna rzecz ajeszcze bylo pszukiwanie samego siebie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones